Europejscy sprzedawcy przestrzegają przed aktualizacją iPhone 4S do iOS 6.1

iPhone-4S-212

Po miesiącach oczekiwania iOS 6.1 wreszcie został wydany. Jednak nie wszyscy uważają, że system jest do końca stabilny. Jak się dziś dowiadujemy, operatorzy i sprzedawcy z poszczególnych krajów europejskich przestrzegają konsumentów przed aktualizacją do iOS 6.1. Skąd ta wrogość do najbardziej zaawansowanego systemu iOS stworzonego dotychczas?

Argumentacją do nie aktualizowania softu mają być problemy z połączeniami, wysyłaniem SMS, e-mail, a także problemy z przesyłaniem do sieci dokumentów. Co ciekawe problem dotyka tylko telefony iPhone 4S i to właśnie użytkowników tych smartfonów prosi się o wstrzymanie z aktualizacją. Problem zauważają sieci z Austrii (Three) i Wielkiej Brytanii (Vodafone). Radzą oni poczekać, aż firma z Cupertino upora się z usterką. Apple nie ustosunkowało się na razie do tych ostrzeżeń. Gdy tylko pojawi się oficjalne oświadczenie z pewnością poinformujemy Was o tym.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...