Cała prawda o zakrzywionym wyświetlaczu do iWatch

Mój redakcyjny kolega jakiś czas temu informował o chęci zakrzywiania wyświetlaczy przez Apple (art: http://appleipads.pl/2013/02/wszystko-co-wiemy-o-iwatch.html/). Wydaje mi się, że nie jest to nic nadzwyczajnego.

Zrzut ekranu 2013-02-23 (godz. 21.39.29)

 

Nadzwyczajne natomiast z całą pewnością są ostatnie patenty firmy Apple dotyczące nie ‚zakrzywionych wyświetlaczy’ a ‚zakrzywiania wyświetlaczy’.

Oczywiście chodzi o zakrzywianie wyświetlaczy w iWatch, do którego Jabłku coraz bliżej. We wspomnianych patentach znajdują się informacje na temat wyświetlacza na obszarze całego zegarka. Na dodatek wyświetlacz ma być całkowicie elastyczny.

Czyż to nie fantastyczne? Z pewnością to ogromny krok w przyszłość. Z pewnością również konkurencja już depcze Apple po piętach. Pewne jest jeszcze to, że … Apple dalej pozostaje wizjonerskie.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...