Apple ma rewolucyjny sposób na radio w iPhone!

Może tytuł niezbyt adekwatny ale wokoło tematu będziemy krążyć. Radio wszak to nic nadzwyczajnego. Jednak gdy do radia dodać automatyczne rozpoznawanie granych utworów z możliwością bezpośredniego pobrania ich od razu przez iPoda do naszej biblioteki muzycznej to w prostym równaniu otrzymujemy sposób na wszelkie piractwo muzyczne w urządzeniach mobilnych.

Zrzut ekranu 2013-02-06 (godz. 20.36.21)

Komu by się chciało bawić w przegrywanie, kopiowanie, synchronizacje i inne bzdury gdy za niecałego dolara możemy jednym przyciskiem pobrać i po prostu mieć, nie marnować czasu..  Tak..  Apple z pewnością ma patent na ułatwianie ludziom życia do granic możliwości. To ich sposób na sprzedaż i popularność.

W najnowszym iOS 6.1 znaleziono pliki graficzne pod nazwą ‚buy radio button’ (tłum. kup radio przycisk), który wraz z doniesieniami informatorów ma oznaczać właśnie opisywane rozwiązanie. To jest odpowiedź na to dlaczego w urządzeniach Apple do tej pory nie ma radia. Radio Apple musi być niezwykłe a nie..  zwykłe.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...