Aktualizacja evasi0n jailbreak untethered iOS 6 / iOS 6.1

evasi0n 1.2

Jeśli zrobiłeś jailbreak untethered za pomocą narzędzia evasi0n, gdy to miało swoją premierę, istnieje pewne prawdopodobieństwo, że nie wszystko działa Ci jak powinno. Na szczęście grupa Evad3rs dba o użytkowników gadżetów Apple. Zarówno program evasi0n, jak i pakiet w Cydia Store zostały zaktualizowane. Evasi0n 1.2 oraz evasi0n 6.0-6.1 Untether 0.3-1.

evasi0n 6-6.1 UntetherAktualizacja poprawia błędy związane m.in. z aplikacją pogodową od Apple. Update pakietu z Cydii to przede wszystkim wyłączenie przypominania o aktualizacji softu z poziomu telefonu. Jak wiadomo jest ona na tyle złośliwa, że uniemożliwia niekiedy wykonanie operacji jailbreak. Ustawienia nie będą nam już wyświetlać przypomnienia o aktualizacji do np. najbliższego iOS 6.1.1. Jeżeli czekałeś, aż jailbreak untether stanie się stabilny, to teraz możesz już spokojnie wykonać jailbreak’a.

Evasi0n stał się prawdziwym hitem już zaraz po jego wydaniu. Świadczy o tym chociażby imponująca liczba 100 000 pobrań programu w ciągu 10 minut od jego udostępnienia. Ponadto 7 milionów urządzeń, które zostały odblokowane do tej pory. To plasuje narzędzie na pierwszym miejscu programów do robienia jailbreak’a jak dotąd. Aby zrobić jailbreak untethered po prostu pobierz wersję programu, która Cię interesuje z linków zamieszczonych poniżej, a także postępuj według instrukcji jak zrobić jailbreak untetherd na iOS 6 / 6.1.

Podbierz evasi0n 1.2:

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...