Włamał się do domu Steve’a Jobs’a i został skazany na 7 lat więzienia

jobs_home_renovation

Włamywacz, który w lipcu ubiegłego roku ukradł przedmioty firmy Apple oraz inne rzeczy warte w sumie 60 tys. dolarów, z domu rodziny Jobs, został skazany na 7 lat więzienia. Kariem McFarlin, bo o nim mowa, wszedł do domu, podczas, gdy ten był jeszcze w remoncie. Ukradł dokładnie dwa komputery iMac, trzy iPad’y, Apple TV, biżuterię oraz inne wartościowe przedmioty. Złodzieja złapała policja przy pomocy pracowników Apple, którzy namierzyli skradzione urządzenia. McFarlin przyznał się do zarzutów i co więcej okazało się, że dom Jobsa nie był jedynym obrabowanym przez złodzieja domem. W chwili aresztowania miał on jeszcze część skradzionych przedmiotów. Niektóre trafiły już do jego znajomych, w tym jeden iPad, który wszedł w posiadanie znajomego klauna.

Swoją drogą 7 lat, za kradzież to trochę sporo. No cóż takie widocznie amerykańskie prawo, które pozwala również na publikację pełnych imienia i nazwiska skazanego.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...