W USA iPhone 5 na raty!

Szefowie innych sieci przyglądają się z uwagą nowemu pomysłowi sieci T-mobile – iPhone 5 na raty. W naszym kraju wychodzi się z założenia, że telefony tak czy inaczej są na raty. Zupełnie inna kwestia, że u nas panuje totalne złodziejstwo. iPhone 5 za 3000 zł w abonamencie za 2 lata w wysokości 200 zł?! Suma sumarum przychodzi po dwóch latach zostawiamy operatorowi 7800 zł i zostaje nam iPhone wart niecały 1000 zł.

usa-skin-for-iphone-4-4s-appleiphones-pl

Zupełnie inaczej zaplanowało to T-mobile w USA. Wysokość abonamentu nie ma żadnego znaczenia – normalne. A za iPhone przyjdzie nam zapłacić 15-20 dolarów miesięcznie. Jak na warunki ‚stanowe’ to chyba doskonały układ? Gdybym wiedział, że sieć nie będzie mnie okradać przy okazji zakupu telefonu chętnie kupiłbym go w sieci. W Polsce jednak sprawy wyglądają nieco inaczej. 15-20 dolarów to 45-60 zł. Do tego powiedzmy drugie tyle abonamentu… 36 miesięcy po 90-120 zł abonamentu z ratami gwarantowałoby mi posiadanie dobrego telefonu z przyzwoitym abonamentem. Tak to jednak u nas nie może działać…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...