„Tani iPhone” będzie połączeniem iPhone 5, iPod touch i iPod

2012-iphone5-gallery1-zoom

Jailbreak, jOBS, iOS 6 i tani iPhone. To najgorętsze z ostatnich tematów. Tym razem mamy wieści dotyczącego tego ostatniego. To nic, że Phil Schiller kategorycznie zaprzeczył, że taki iPhone jest w planach. Wszak o mniejszym iPadzie też przez pewien czas nie było w ogóle mowy. Plotkom i pogłoskom nie widać końca. Tani iPhone to przepustka Apple na wschodzące rynki, m.in. chiński, wschodnioeuropejski, czy rynki państw Ameryki Łacińskiej. Nic, więc dziwnego, że świat huczy od koncepcji na temat wyglądu i wnętrzności ewentualnego smartfona. Portal iLounge nieraz był bardzo blisko finalnych rozwiązań Apple. Być może i tym razem ich koncepcje się sprawdzą.

1

Design taniego iPhone’a to hybryda iPhone 5, iPoda touch oraz klasycznej wersji iPoda. Całość skonstruowana jest z plastiku. Przód urządzenia będzie wyglądał prawie identycznie, jak przedni panel najnowszej generacji iPhone. Ten sam kształt, czujnik, kamera i układ przycisków oraz wyświetlacz retina 1136×640. Redaktor portalu twierdzi, że widział urządzenie na własne oczy. I choć wiele portali może tak napisać, aby zwiększyć swoją oglądalność, to iLounge ma reputację w takich działaniach.

2

Okrągłe boczne przyciski miałyby zostać zastąpione dłuższymi i węższymi zbliżone do tych w iPodzie touch 3G. Całość ma być nieco wyższa, szersza i troszkę cieńsza od iPhone 5. Zaokrąglenia miałyby wyglądać podobnie, jak te w klasycznym iPodzie. Jeżeli w tych wszystkich plotkach jest jakiś cień prawdy, taniego iPhone’a możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Bądźcie czujni i śledźcie nas, z pewnością jako jedni z pierwszych dostarczać będziemy Wam najświeższych informacji.

3

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...