Scena z filmu JOBS „kompletnie nietrafiona” mówi Steve Wozniak

iJOBS1

Nie dalej, jak wczoraj ukazaliśmy Wam pierwszą scenę z filmu „JOBS”, która wyciekła do internetu. Jak się okazuje w żaden sposób nie odzwierciedla ona rzeczywistości. Tak przynajmniej śmie twierdzić jedyna żyjąca osoba, która dała powód do stworzenia tej sceny – Steve Wozniak. W mailu wysłanym do jednego z bardziej znanych portali internetowych pisze:

Całkowicie błędnie. Osobowości i idee, jakie tworzyliśmy i jakie miały wpływ na społeczeństwo, nie powstały w pracy. Ta ważna dla mnie inspiracja powstała w Homebrew Computer Club. Steve wrócił z Oregon i przyszedł na spotkanie klubu. Wcale nie mówił o swoim wielkim pomyśle. Chciał wyprodukować płytkę PC za 20$ i sprzedawać ją po 40 i pomóc przy okazji ludziom z klubu zbudować komputer. Nasze relacje były zupełnie inne, niż te przedstawione w scenie z filmu JOBS. Jestem zażenowany, jeśli ten film jest tak zabawny. Każdy kto czytał moją książkę iWoz dostanie dużo wyraźniejszy obraz przeszłości.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...