Przeźroczysta obudowa w iPhone!

Pamiętam czasy gdy chciałem żeby rodzice kupili mi GameBoy’a koniecznie z przeźroczystą obudową bo wydawał się bardziej geekowy i dużo bardziej mi się podobał. Dziś te czasy powracają przy okazji innych technicznych nowinek i iPhone 5 jest tu doskonałym przykładem.

Koszt niestety dosyć wysoki z punktu widzenia statystycznego Polaka (a jemu dużo bliżej do najniższej krajowej a nie średniej), bo aż 40 dolarów. Tak czy inaczej warto popatrzeć i zainteresować się tematem bo wystarczy, że owe zainteresowanie zauważą biznesmeni z zza wielkiego muru i nasz rynek zaleją podobne rozwiązania za ok 10% pierwotnej ceny.

Jedynym, choć moim zdaniem znacznym minusem jest fakt, że przód telefonu pozostaje w pierwotnym kolorze.. Zobaczmy owo cudo na filmie:

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...