Phil Schiller: Apple nie planuje tańszego iPhone’a

iPhone-5-vs-iPhone-4S-comparison

Jakoś na początku tego tygodnia mieliśmy okazję usłyszeć, że w planach Apple wraz z wydaniem iPhone 5S, ma również wydanie tańszej, biedniejszej wersji tegoż smartfona. Na dzień dzisiejszy wszystkiemu zaprzecza Phil Schiller, jeden z wiceprezesów firmy Apple i z pewnością jedna z bardziej wpływowych osób w firmie.

Wielu ludzi na chińskim rynku używa funkcjonalnych urządzeń, niektórzy przedsiębiorcy starają się zastępować droższe smartfony poprzez tańsze, mocno okrojone wersje, to jednak nie jest celem Apple.

Te słowa powiedział Schiller jednej z chińskich gazet. Podkreślił on ponadto fakt, że konsumenci kupując taki telefon nie zyskają satysfakcji z jego użytkowania i zawsze będzie im czegoś brakowało. No cóż po takich słowach już ciężko wierzyć w iPhone’a w wersji tańszej…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...