Oficjalnie iOS 6.1 Final gotowy do instalacji!

Dosłownie przed paroma chwilami światło dzienne ujrzała, naprawdę długo oczekiwana wersja iOS 6.1. Apple testowało wraz ze swoimi developerami tę wersję systemu na swoje urządzenia mobilne ładnych parę miesięcy. Cóż takiego wymagało tak długiego czasu betatestów skoro sam update nie wprowadza nadzwyczajnych usprawnień? Pewnie jeszcze długo się nie dowiemy.

ios-6.1-appleiphones-pl

Chciałbym przestrzec z tego miejsca zapalonych posiadaczy iPhone 3GS i starszych iPodów a może nawet i iPada 2. Nie wielu pamięta pewnie już historię z iPhone 3G jak to ostanie 2 lub 3 update firmware całkowicie pozbawiły życia to wspaniałe niegdyś urządzenie. Bądźmy ostrożni a najlepiej poczekajmy na opinie tych, którzy ‚poświęcili’ swoje urządzenia. Będziemy informować na bieżąco o wszystkich newsach na ten temat.

Większość z nas spodziewa się, że iPhone 3GS nie doczeka już czerwcowego iOS 7. Być może iPad 2 również. Starsze iPody na bank. Dobrze w tym wypadku ubezpieczyć się w Jailbreak’a nawet jeśli nie jest się jego specjalnie zagorzałym zwolennikiem – tylko po to aby w razie czego bez problemu móc wrócić do wcześniejszej wersji iOS.

Ci, którzy mają nowsze urządzenia nie mają się czym przejmować. Zachęcamy do aktualizacji bo Jailbreak za chwilę 🙂 nowy soft można pobrać z poniższych linków:

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...