O tym kto kilka miesięcy po odejściu z Microsoftu tweetuje z iPhone’a

tweet

W sieci nic nie umknie uwadze internautów. Nawet fakt, że kilka miesięcy po odejściu z pracy jednego z bardziej wpływowych szefów Microsoftu, jakim był Steven Sinofsky, ten zaczął tweetować z iPhone’a. Tania sensacja? Nie do końca. Z tej jednej wiadomości możemy wywnioskować, że pracownicy Microsoftu nie mogą bądź nie powinni posiadać gadżetów konkurencyjnych firm.

Fakt, że osoba na ważnym stanowisku, po odejściu z pracy przerzuca się z Windows Phone na telefon stworzony przez konkurencje dowodzi też tego, że osoba ta jest i pewnie zawsze była przekonana o tym, że to właśnie ten model jest najlepszy i tylko z racji piastowanego w firmie stanowiska nie mogła go posiadać. No cóż, chyba nie muszę tego w żaden sposób komentować.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...