Kolorowa koncepcja iPhone 5S

iPhone-5S-iPhone-6-Couleurs

iPhone 5 jest w naszych rękach już od paru ładnych miesięcy. To nie znaczy, że nie możemy sobie pomyśleć nad kolejną generacją smartfona. Wielu projektantów tak właśnie robi podsuwając tym samym mniej lub bardziej trafione koncepcje. Staramy się wyłapywać te najlepsze i udostępniać je Wam. Dziś przyszedł czas na rewolucyjną kolorową linię iPhone’ów 5S. Promować ją będzie slogan „Myślimy o Tobie w każdym kolorze”.

iphone6-iphone5s-couleurs

Designerzy najczęściej skupiają się nad wyglądem zewnętrznym oraz wnętrznościami iPhone. Nie spotkałem się jeszcze z koncepcją różnych kolorów. Z jednej strony nietrudno wpaść na taki pomysł. Z drugiej nie dziwię się, że nikt wcześniej takich koncepcji nie miał albo miał, ale się nimi nie chwalił. Bardzo wątpię w to, że Apple wprowadziłoby różne kolory iPhone’a. To takie rozmienienie iPhone’a na drobne. Z pewnością trafiliby w wiele gustów, niemniej jednak sądzę, iż wiele osób odwróciłoby się od Apple. Same zdjęcia jednak bardzo ładnie się prezentują.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...