iPhone 5S już w czerwcu wraz z wersją ‚dla ubogich’

hero_front

O iPhone w wersji ‚dla ubogich’ słyszeliśmy już wielokrotnie. Jak dotąd były to tylko plotki, bo taki smartfon nigdy nie wszedł do masowej produkcji. Wysoce prawdopodobne jest to, że tym razem się to zmieni. Już od kilku dobrych tygodni nie milkną spekulacje na temat następnej odsłony iPhone, na temat jego parametrów i wyglądu. Po wielkim sukcesie iPhone 5 klienci już dziś nie mogą doczekać się następnej generacji smartfona, a firma z Cupertino doskonale o tym wie. Według najnowszych doniesień, Apple planuje premierę iPhone 5S już w czerwcu. Ponadto w planach jest również wydanie dwóch wersji – normalnej i tańszej. Ta druga dedykowana ma być specjalnie dla wschodzących rynków krajów biedniejszych.

Zapowiedź czerwcowej premiery idealnie wpasowuje się w realia Apple. Nie dość, że każda kolejna wersja smartfona z reguły miała wtedy swoją premierę to jeszcze okres ten sprzyja również konferencji WWDC, która jest doskonałym momentem, aby ogłosić nowe dziecko. Jednak to co nas interesuje to, jak bardzo okrojona będzie tańsza wersja iPhone? Nie ukrywajmy, że zaraz po Ameryce Łacińskiej i Chinach, to właśnie Europa Wschodnia (czyli także my) bylibyśmy potencjalnymi odbiorcami tegoż właśnie gadżetu. Tak, czy inaczej na pewno spodziewać możemy się słabszej specyfikacji od modelu droższego. Być może szykuje się również brak wsparcia dla LTE i powrót tylko do standardu 3G. Wygląd raczej w obu przypadkach będzie taki sam. Chociaż mogłoby się stać tak, że wersja tańsza powróci do wyświetlacza 3,5″.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...