iPhone 5S i przycisk home z czytnikiem odcisków palców?

no-matter-how-anal-you-are-about-keeping-your-iphone-safe-and-intact-there-is-still-a-chance-your-home-button-will-eventually-suffer-the-effects-of-normal-wear-556081-iphone5

Od plotek na temat iPhone 5S może rozboleć głowa. My wyszukujemy te najciekawsze i prezentujemy je specjalnie dla Was. iPhone 5S z przyciskiem home, który wykryje nasz odcisk palca? Bardzo możliwe! Ming-Chi Kuo, analityk z KGI Securities znalazł ponoć sposób, aby wdrożyć taką innowację do siódmej już generacji kultowego smartfona.

Usprawnienia techniczne nie wystarczają już do tego, aby iPhone był na pierwszym miejscu spośród wszystkich telefonów. Konkurencja nie śpi, a Apple wie, że aby iPhone był wciąż numerem jeden należy tworzyć kreatywnie. Czytnik linii papilarnych w przycisku home z pewnością byłby bardzo dobrym pionierskim pomysłem. Sądzę, że taki iPhone 5S bez problemu przyjąłby się na całym świecie.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...