iOS 6.1 GM już w przyszłym tygodniu

iPhone-iOS-6

Zanim jakikolwiek soft zostanie upubliczniony, najpierw zostaje testowany przez deweloperów. Z reguły proces ten trwa około kilku tygodni. Ostateczna wersja, która trafia do testów to wersja Golden Master (przyp. red. GM). Jest to taka sama wersja oprogramowania, którą dostają w późniejszym czasie użytkownicy urządzeń mobilnych (z wyjątkiem istotnych błędów, które jeżeli są, zostają wyeliminowane). Jak podaje jeden z bardziej wiarygodnych zagranicznych portali, wersja Golden Master ma zostać udostępniona deweloperom jeszcze w przyszłym tygodniu.

Dla niektórych aktualizacja do iOS 6.1 jest jak najszybciej konieczna. Błędy, jakie zawierają Mapy Apple oraz Siri są tak bardzo widoczne i uciążliwe, że większość z ludzi, którzy nie potrzebują jailbreak’a nie mogą się doczekać nowej wersji softu. Cała reszta rzecz jasna powinna trzymać się z dala od ewentualnej aktualizacji, przynajmniej przez jakiś czas. Jak niedawno pisaliśmy, jailbreak untether na iOS 6.0.2 jest już gotowy, ale hakerzy wciąż czekają na premierę iOS 6.1, tak aby usprawnić swoje narzędzie, które ma być przystosowane również do najnowszej wersji oprogramowania.

iOS 6.1 oprócz usprawnień map i Siri ma przynieść również lepsze zabezpieczenia do iCloud oraz usprawnione Passbook. Będzie kompatybilnym z każdym modelem iPhone począwszy od 3GS, z każdym iPad’em od drugiej generacji wzwyż, a także z czwartą i piątą generacji iPod touch.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...