iOS 6.1 beta 5 już jest

317268

Zanim nowa wersja softu zostaje upubliczniona, odpowiednie wersje beta zostają skutecznie wysyłane do deweloperów. Ma to na celu usunięcie wszelkich błędów i udoskonalenie finalnej wersji oprogramowania. Tak jest i tym razem. Piąta odsłona wersji beta iOS 6.1 właśnie została udostępniona do pobrania deweloperom przez Apple.

Przy tym, że spodziewaliśmy się iOS 6.1 w przyszłym tygodniu, teraz ciężko ocenić, czy tak faktycznie będzie. A to dlatego, iż zazwyczaj dany soft ma swoją premierę kilka dni po wydaniu wersji Golden Master. Gdyby dzisiejsza wersja nie była zwykłą betą, tylko finalną GM, bylibyśmy spokojni. W takim wypadku, przyszłotygodniowa premiera stoi pod znakiem zapytania. No chyba, że w przeciągu 2-3 dni zostanie wydana wersja Golden Master.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...