Forbes: Tańszy iPhone z procesorem Snapdragon

qualcomm-snapdragon_1

Pogłoski o tańszym iPhone skierowanym do mniej zamożnych konsumentów, z uboższych krajów świata nie mają końca. I choć spekulacje takie odbywają się już od kilku lat, to w ciągu ostatnich kilku miesięcy znacząco się nasiliły. Najnowsze doniesienia sugerują, że Apple może zrezygnować w tańszej wersji z procesorów A6 i zastąpić je modułami Qualcomm Snapdragon. Jest to seria oparta na architekturze ARM, czyli 32-bitowej strukturze. Jeden z analityków twierdzi, że Apple chcąc zarobić na tańszym iPhone i jednocześnie nie umniejszać smartfonowi parametrów, będzie zmuszone zastosować tańszą technologię.

Choć Phil Schiller zdecydowanie zaprzeczył wszelkim plotkom na temat tańszej wersji iPhone, to częstotliwość plotek na jego temat wcale nie słabnie. Wręcz przeciwnie, coraz bardzie prestiżowe źródła zaczynają spekulować. Dzisiejsze rewelacje wypłynęły od Forbes, który ma dostęp do anonimowego analityka.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...