Film biograficzny „jOBS” w kinach od 19. kwietnia

jOBS-movie

Film biograficzny z udziałem gwiazdy hollywood, jaką jest Ashton Kutcher trafi do kin 19. kwietnia bieżącego roku. Nie będzie to jednak dzień, w którym film po raz pierwszy ujrzy światło dzienne. Jutro zostanie on bowiem premierowo wyświetlony podczas Sundance Festival w Park City w stanie Utah. Przypomnijmy, że film ukaże życie Steve’a Jobs’a począwszy od roku 1971, aż do 2000. Produkcja przybliży nam czas, w którym Jobs brał udział w przedsięwzięciach takich firm, jak Apple, NeXT i Pixar.

Ashton-Kutcher-Steve-Jobs

I choć równolegle w produkcji jest co najmniej kilka filmów o Ś.P. CEO firmy Apple, to ‚jOBS’ w reżyserii Aarona Sorkina (m.in. The Social Network) jest kręcony z największym rozmachem. Film oparty jest na biografii Waltera Isaacsona, która przyjęła się również z wielkim sukcesem. Jako wielkiemu fanowi Jobsa, a także światowej kinematografii pozostaje mi tylko czekać do kwietniowej premiery kinowej.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...