Evasi0n iOS 6 / 6.1 untethered jailbreak jeszcze w tym tygodniu

evasi0n

Drużyna Evad3rs właśnie ogłosiła, że narzędzie do zrobienia jailbreak untethered będzie nazywało się Evasi0n. Ponadto będzie ono kompatybilne zarówno z komputerami Mac, Windows, a także Linux. Aplikacja jest obecnie w końcowej fazie testów, a wierząc rzecznikowi grupy, jakim jest MuscleNerd, będzie ono miało swoją premierę w niedzielę, czyli wielkie święto amerykańskiego futbolu, jakim jest Super Bowl. Cały proces jailbreakingu ma trwać zaledwie 5 minut!

3333

Narzędzie evasi0n ma już nawet swoją oficjalną stronę internetową, na której możemy zobaczyć postęp w pracach nad nim. Link do strony – www.evasi0n.com. Na stronie widnieją zdjęcia wszystkich urządzeń pod iOS, które będzie można ‚złamać. Co ciekawe, zauważyć możemy, iż na każdym w ikonce kalendarza widnieje cyfra ‚3‚, co może wskazywać na to, że narzędzie faktycznie pojawi się trzeciego lutego w niedzielę.

evad3rs-1

Przypomnijmy, że grupa Evad3rs składa się z czterech znanych w środowisku jailbreak hakerów. W skład teamu wchodzą MuscleNerd, Pod2g, Planetbeing oraz pimskeks. Bądźcie czujni i odwiedzajcie nas, z pewnością jako jedni z pierwszych powiadomimy o nowym narzędziu do jailbreak’a!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...