Czy Samsung rzeczywiście ukradł patenty Apple? Oceń sam!

Już kilka lat temu słyszałem stwierdzenie, że rynek telefonów komórkowych podzielił się na erę przed i po iPhone. Prawdopodobnie coś w tym jest i można to potwierdzić patrząc choćby na aukcje internetowe. Fakt, że nikt z pozytywnym skutkiem nie wyprodukował telefonu bez fizycznej klawiatury przed iPhone. Prawdą zatem jest, że na iPhone wzorowało się wielu. Skąd więc podejrzenie o kradzież patentów akurat wobec Samsunga?

apple_samsung1_appleiphones_pl

Wiele części do iPhone powstawało w chińskich fabrykach Samsunga. Nie da się ukryć, że Samsung jako jeden z pierwszych po iPhone wydał swój odpowiednik z dotykowym wyświetlaczem. W tej chwili największym rywalem iPhone jest niewątpliwie Galaxy S 2. Tak wiec śmiało możemy snuć przypuszczenia a sukcesy Samsunga dodatkowo stawiają sprawę na szczeblu polityczno-giełdowym. Jest o co walczyć.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...