Apple wyprodukuje dwie wersje iPhone 5S!

Jak donoszą nasi nieomylni i wszechwiedzący informatorzy z szeroko pojętej zagranicy Apple przymierza się do wydania dwóch lub kilku wersji najnowszego iPhone. Podobno analizy rynkowe okazały się bardzo pomyślne dla podwójnej wersji – droższej i tańszej gdyż w tej chwili na wielu rynkach takim jak np. Polska iPhone dla wielu jest zwyczajnie nieosiągalny. Kogo w końcu stać na telefon za dwie najniższe krajowe?

W ten sposób Apple odcięło się praktycznie całkowicie od klientów średnio i nie zamożnych, którzy przecież również posiadają telefony typu ‚smart’ jednak nieco tańsze. Całkowicie jednak podejście elitarności iPhone nie zgadza się z podejściem do linii iPodów, które są produkowane w wielu wersjach ze względu na różną zamożność klienteli.

Trochę abstrakcyjnym ale podobno równie prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje się wyprodukowanie przez Apple iPhone w wielu wersjach kolorystycznych (również w nawiązaniu do linii iPodów). Czy jednak druga opcja wydaje się tak samo atrakcyjna jak pierwsza? A czy ktoś z nas chciałby być zaklasyfikowany jako posiadacz ‚tańszego iPhone’?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...