Apple wraca do ery plastiku?

iphone3gs2

Plastic is fantastic. Zawsze podobały mi się starsze modele iPhone’ów i już zawsze będą mi się podobać. Jest w nich coś takiego, że do niedawna miałem jeszcze starego, poczciwego iPhone 3G. Z chwilą pojawienia się iPhone’a 4, wiele osób odwróciło się od Apple (wielu też się do Apple przekonało, ale o tym kiedy indziej). Byli to tradycjonaliści, jeśli można nazwać tak grupę ludzi, którzy utarli sobie swoje zdanie na temat pewnego trendu, który powstał w 2007, a właściwie 2008 roku. Nazwijmy ich więc modern-tradycjonalistami. Z pewnością bardzo ucieszyliby się, gdyby nagle okazało się, że Apple zamierza powrócić do korzeni. A wiele wskazuje na to, że plastik powróci do urządzeń Apple. Wszak na dobre nie został on jeszcze zastąpiony przez aluminium, czego dobrym przykładem są chociażby Apple TV, AirPort, Magic Mouse, itp.

Apple poszukuje właśnie do pracy inżyniera do spraw projektowania wyglądu. Do listy jego zadań należeć będzie m.in. praca nad tworzywami sztucznymi oraz nad nowymi technologiami z nimi związanymi. Być może ma to coś wspólnego z tzw. tanim iPhonem, o którym ostatnio tak wiele słyszeliśmy? Szczerze mówiąc wątpię, bo jeśli wierzyć plotkom, to miałby on się ukazać jeszcze w tym roku, więc na szukanie inżyniera, który miałby zaprojektować jego plastikowy panel albo stworzyć odpowiednią mieszankę tworzyw sztucznych, które posłużyłyby w jego budowie, jest już trochę za późno.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...