Smycz do iPhone ?!

Wiele łez musiało upłynąć spowodowanych potłuczonymi wyświetlaczami bądź utopionym sprzętem zanim ktoś mądry wpadł na pomysł, że przecież można stworzyć smycz do iPhone!

To jedna z wielu rzeczy, które w procesie kreowania wizerunku urządzenia zostały zapomniane – mocowanie do smyczy. To prawda, że w dzisiejszych czasach coraz mniej nowoczesnych telefonów (nie lubię słowa ‚smartfon’) posiada takie mocowanie. Nie przeszkodziło to jednak firmie Photojojo w tym aby stworzyć specjalną smyczkę do iPhone (iPod również).

Zapytacie pewnie w jaki sposób takową smyczkę zamontować w iPhone!? Byłem zdumiony, że tak banalne we własnej prostocie rozwiązanie musiało czekać aż 5 lat od pierwszego iPhone aby ktoś na nie wpadł i zrealizował 🙂 Majstersztyk!

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...