iOS 6 na iPhone 2G i 3G !

Wielu pewnie skusił ten tytuł ale nie mogłem sobie podarować ale tylko dlatego, że mam dla wszystkich właścicieli starszych iPhone czy iPod świetną nowinę! Każdy z was pewnie już dawno kojarzy taką wersję softu jak Whited00r. Jeśli nie tym większa będzie niespodzianka.

Whited00r do tej pory zamieniało iOS 3, którego używają starsze urządzenia w do złudzenia podobnego iOS 4. Nie zawsze jednak było to takie przyjemne. Często bowiem coś nie działało, wieszało się, etc. iPhone 2G czy 3G bądź starsze iPody wcale nie chcą mieć nowszego softu gdyż zwyczajnie w świecie działyby się z nimi cyrki jak w przypadku iPhone 3G i iOS 4.0.

Whited00r jednak również przeszedł przemianę i oto nauczony latami doświadczeń stworzył nowszą/lepszą wersję samego siebie. Teraz iPhone 2G/3G może mieć zainstalowane iOS 3 z wieloma nakładkami tak aby do złudzenia przypominał iOS 6 ALE – ro nie wszystko.

Bardzo poważnie potraktowano to wyzwanie. Whited00r został przemyślany pod każdym kontem. Wprowadza szereg poprawek do iOS 3 dzięki czemu jest o wiele bardziej stabilny i przyjemny w użytkowaniu. Tylko kilka z jego funkcji zaprezentowanych na iPhone 2G możesz obejrzeć na poniższym filmie:

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...