Znamy zarys scenariusza filmu o Jobsie!

Długo nie otrzymywaliśmy żadnych informacji dotyczących produkcji o nieżyjącym już CEO firmy Apple, jakim był Steve Jobs. Czas przerwać tę ciszę. Aaron Sorkin, scenarzysta filmu ‚Steve Jobs: Get Inspired”, czy też po prostu ‚Jobs’ wyjawił pewne istotne szczegóły dotyczące formatu produkcji. Mianowicie film będzie składać się z trzech różnych historii. Pierwsza to czas przed premierą pierwszego Maca i wszystkie kulisy jego produkcji. Druga dotyczyć będzie powstawania i pracy w firmie komputerowej NeXT. Trzecia, ostatnia to czasy bardziej nowożytne, czyli okres premiery pierwszego iPoda.

Przypomnijmy, iż Sorkin był również scenarzystą głośnego The Social Network. Film opowiadał o karierze Marka Zuckerberga, czyli twórcy portalu Facebook. W filmie ‚Jobs’ w tytułową rolę wcieli się Ashton Kutcher. Film jest już w postprodukcji, a jego premiera zapowiadana jest na rok 2013.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...