Samsung podwyższa o 20% ceny procesorów dla Apple!

Temat wojny patentowej powoli się wyczerpuje. Osobiście mam go już dość, tak jak dość mam Smoleńska, czy Amber Gold w TV, radio i prasie. Jednak nie sposób nie napisać o stosunkowo ważnych jak dla mnie doniesieniach zza oceanu.

Nie tak dawno pisaliśmy o wygranej Apple w sądzie i zadośćuczynieniu w wysokości 1 miliarda dolarów od Samsunga. Wielki przegrany cały czas odwołuje się jeszcze w sądzie, także sprawa nie jest jeszcze przesądzona. W międzyczasie Samsung postanowił wytoczyć nową batalię. Związana jest ona z faktem, że koreańska firma dostarcza procesory do wielu urządzeń firmy Apple, a także wielu innych światowych firm. Setki milionów procesorów wysyłane są co roku do Cupertino. Od teraz dla firmy Tima Cooka będą one 20% droższe. Apple nie chce tak bardzo przepłacać i szuka nowego dostawcy. Problem tkwi w tym, że nie może znaleźć, bo Samsung jest niekwestionowanym liderem w tym sektorze. To z pewnością bitwa przegrana przez Apple. Co to oznacza dla każdego z nas? Oczywisty wniosek jest jeden – jeszcze droższe urządzenia, a tego nie lubimy.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...