Porozumienie Apple i HTC odnośnie patentów

Temat dla kontrastu do tego, o czym pisał mój przedmówca. Można? Można! Wojna patentowa, którą rozpoczęło Apple jakieś 11 miesięcy temu cały czas trwa. Kamieniem milowym była kara dla Samsunga. O ile Samsung, czy Motorola nie byli w stanie dogadać się z Apple, o tyle nie oznacza to tego, że żadna firma nie będzie chciała tego zrobić. Dziś dobiegają nas ciekawe wieści o tym jakoby Apple porozumiało się z HTC w sprawie przyszłych patentów obu firm.

Pierwsze spory między obiema firmami rozpoczęły się w marcu 2010 roku i były tylko tłem w innych sporach, w których uczestniczyła firma z Cupertino (m.in. osławionej już wojnie patentowej z Samsungiem). W ramach umowy prawnej Apple i HTC podpisały 10-letnią umowę, która ochrania wszystkie obecne i przyszłe patenty przydzielone obu firmom. Samsung mógłby wziąć przykład…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...