iTunes 11 w ciągu najbliższych kilku dni

iTunes 11 jest obecnie poddawany ostatnim przeróbkom designu. Swoją premierą miał mieć już miesiąc temu. Teraz spodziewamy się go jeszcze do końca listopada. Jako dowód mamy dla Was zdjęcie wiadomości wysłanej do niemieckich artystów z jednego z muzycznych portali Feiyr. Jest to serwis zrzeszający artystów zajmujący się dystrybucją muzyki. W mailu przeczytamy o tym, że ‚iTunes 11 ma zostać wydany w ciągu najbliższych dni’.

 iTunes to już kultowy odtwarzacz, a zarazem osobisty menadżer muzyczny. Niekwestionowane jest jego znaczenie i pozycja pośród wszystkich innych tego typu programów, ale jednocześnie trzeba przyznać, iż jego obsługa nie zawsze należy do najprostszych. Wysyłanie zdjęć do urządzenia mobilnego i w drugą stronę stanowi często problem, szczególnie dla nowych konsumentów. Być może właśnie iTunes 11 ze swoim odświeżonym wyglądem to zmieni. Przekonamy się o tym prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych dni.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...