iPhone 5S – wstępna produkcja już w przyszłym miesiącu!

Wszyscy żyjemy jeszcze premierą iPhone 5 (od tego czasu upłynęło około 7 tygodni), a dziś dobiegają nas ciekawe wieści. Raport o rozpoczęciu produkcji pierwszych części do iPhone 5S (nazwa oczywiście jest spekulacyjna) przybywa do nas z Chin. Jak donosi Commercial Times Apple nie ma zamiaru spocząć na laurach i już teraz zacznie doskonalić swój sprzęt. Od czegoś trzeba zacząć i tak na pierwszy ogień produkcji mają iść słuchawki do iPhone 5S, a stać się to ma już w przyszłym miesiącu.

Choć iPhone 5 przyjął się świetnie, to również nie był idealny. Z powodu niskiej stopy rentowności niektórych komponentów Apple może chcieć ruszyć z produkcją części do iPhone 5S jeszcze prędzej, niż to zwykle bywało. Niestety jak to zwykle bywa smartfon wyprodukowany w takiej ‚próbnej produkcji’ zazwyczaj i tak nie trafia w ręce nas – klientów. Tak czy inaczej realnym wydaje się data premiery iPhone 5S jako pierwszy kwartał 2013 roku. Byłoby to z pewnością odejście od pewnych ram, do których firma z Cupertino zdążyła już nas przyzwyczaić. I choć dzisiejsze rewelacje dochodzą ze źródła wiarygodnego, to dopóki inne podobne źródło ich nie potwierdzi dopóty nie ma co wybiegać w przyszłość.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...