Doskonała reklama Apple! Kto kogo reklamuje?

iPhone nie potrzebuje takiej reklamy! To chyba wie każdy. W obecnej chwili to inne produkty reklamuje się z pomocą iPhone tak jakby posiadanie iPhone samo w sobie było już reklamą. Pamiętacie ex-premiera Pawlaka i to jak ‚reklamował się’, żeby nie powiedzieć ‚lansował’ swoim iPadem? Jako pierwszy a przynajmniej jako jeden z pierwszych parlamentarzystów wszedł w jego posiadanie!

Tak więc skoro ustaliliśmy sobie, że iPhone nie wymaga reklamy to co z innymi produktami? Poniżej moim skromnym zdaniem jedna z doskonalszych reklam firmy Apple. Nie dlatego, że reklamuje iPody tylko, że iPody reklamują serwis internetowy. Od dnia wypuszczenia reklamy serwisy, na których się znajdowała notują rekordowe ilości odwiedzin. Popatrzcie sami i koniecznie proszę polubić 🙂

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...