Co łączy Apple i Ferrari? Eddy Cue

Wraz z raportem finansowym za 2012 rok Ferrari ogłosiło właśnie, że do ich ekipy dołączył Wiceprezes ds. internetu, oprogramowania i usług z Apple – Eddy Cue. Wiadomość ogłosił prezes włoskiej firmy, Luca di Montezemolo. Eddy Cue dopiero niedawno zaczął robić wielką karierę w Apple. Z chwilą odejścia z firmy Scotta Forstalla, to właśnie Cue odpowiada m.in. za Siri oraz Mapy.

W kwietniu bieżącego roku doszło do spotkania między CEO obu firm. Luca był ponoć zdumiony otwartością Tima Cooka. Stwierdził on również, że Apple i Ferrari łączy jedna pasja, którą jest miłość do produktu przy jednoczesnym maniakalnym zwracaniu uwagi na technologię i design. I to by się zgadzało, bo patrząc na gadżety od Apple i samochody od Ferrari łatwo zaobserwować, że obie firmy tworzą ekskluzywne produkty, którymi zachwyca się każdy pasjonat.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...