Apple vs Samsung – wojny patentowej ciąg dalszy!

Pociąg relacji Bydgoszcz Główna – Gdańsk Główny, jak zwykle stoi. Nuda związana z wielogodzinną podróżą zachęca mnie do napisania o sprawach ważnych. A już wydawało się, że sprawy te zostały uporządkowane. Nic bardziej mylnego. W dodatku, co może dziwić, tym razem to Apple musi płacić!

W nawiązaniu do wyroku z 25. października, firma z Cupertino była zobowiązana oficjalnie przeprosić swojego konkurenta za bezpodstawne osądzenie nt. tabletu Samsung Galaxy. Niestety teraz, sąd uznał iż zamieszczone na łamach internetu w Wielkiej Brytanii przeprosiny są niewystarczające i nie spełniają wszystkich postanowień sądu apelacyjnego w Anglii i Walii. Za karę Apple poniesie koszty procesu z Samsungiem. W nowo sporządzonym oświadczeniu znajdziemy przyznanie się do błędu i do chwilowej nieprofesjonalności. Ja mam jednak pytanie. Kiedy to wszystko się skończy, a obie firmy zaczną skupiać się na swoich produktach?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...