Apple: Udawany popyt na iPhone 5 ?!

Jak donosi agencja Reutera dementując wcześniejsze prasowe pogłoski, firma Apple wcale nie udaje ogromnego popytu na iPhone 5. Przeciwnie. Apple wcale nie jest zadowolone z tego, że ich klienci muszą tak długo czekać na swoje zamówienie.

Agencja Reutera dotarła bezpośrednio do jednego z kierowników w fabryce Foxconn – Terr’ego Gou. Jest mu bardzo przykro z powodu nienadążania fabryki jednak jak sam twierdzi nie ma możliwości na to aby zwiększyć pasmo dostaw.

Podobno na samym początku podejmowano próby puszczenia maszyn w szybszym takcie jednam dział jakości firmy postanowił zwolnić produkcję z powodu znalezienia kilkuset porysowanych sztuk urządzeń już zapakowanych w pudełka i gotowych do wysyłki.

iPhone 5 jest najtrudniejszym w produkcji urządzeniem z jakim Foxconn miał do czynienia w trakcie całej swojej działalności. Tak skomplikowane urządzenie nigdy nie było montowane przez Foxconn przy zachowaniu ogromnej precyzji i miniaturowych wymiarów.

Terry Gou dla Wall Street Jurnal

Apple podobno rozważa poszerzenie produkcji o inne firmy np. Sharp jednak wiąże się to z wieloma utrudnieniami.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...