Apple Maps – nawigacja turn-by-turn jest już w Australii

Pierwotnie obietnica o nawigacji turn-by-turn dla map Apple została złożona już w październiku. Mamy listopad i obserwujemy nowe funkcje dla użytkowników w Australii. To właśnie Scott Forstall jeszcze we wrześniu, gdy był pracownikiem Apple, w odpowiedzi na maila jednego z klientów stwierdził, że funkcje turn-by turn wymagają odpowiedniego przygotowania i pieczołowitości. Dziś Scott Forstall nie pracuje już w Apple, a funkcja zaczęła być dostępna. Na razie tylko w Australii.

Nawigacja turn-by-turn to sterowanie oparte na instrukcjach głosowych i wizualizacjach. Jak dotąd mapy Apple były po prostu mapami z prowizoryczną funkcją nawigacji. Teraz się to zmieni. Tylko, czy funkcja ta jest w stanie zmazać słabe wrażenie, jakie wywarły mapy Apple na konsumentach? No i pytanie zasadnicze, czy jest w stanie dorównać takim nawigacjom, jak TomTom, czy Navigon?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...