Jak zrobić unlock na iOS 6 (iPhone 4, 3GS)?

Na świecie wiele jest osób, które poświęcają swoje życie pracom związanym z hakerstwem. Dzięki takim ludziom możemy między innymi ściągnąć sobie blokadę SIM z najnowszego softu iOS 6. Pomoże nam w tym Ultrasn0w Fixer. Aplikacja kompatybilna jest tylko z iPhone 4 oraz 3GS o następujących wersjach baseband’u: 01.59.00, 04.26.08, 05.11.07, 05.13.01, 05.12.01 oraz 05.13.04. Oczywiście najpierw musimy mieć zrobiony jailbreak. Jak to zrobić pisaliśmy wczoraj, co możecie przeczytać tutaj. A co musimy zrobić, aby zdjąć simlocka? Krótki instruktarz zamieszczamy poniżej specjalnie dla Was.

Jak zrobić unlock na iOS 6 (iPhone 4, 3GS)?

  1. Otwórz aplikację Cydia, następnie wciśnij Manage , a potem Sources.
  2. Teraz musisz dodać nowe repozytorium. Wciśnij EditAdd. Wpisz repozytorium „http://repo.iparelhos.com” i wciśnij Add Source.
  3. Teraz musisz pobrać najnowszą wersję Ultrasn0w i zainstalować ją. Ważne jest, aby zainstalować Ultrasn0w przed instalacją Ultrasn0w Fixer. W przeciwnym wypadku unlock może nie zadziałać.
  4. Teraz możesz znaleźć pakiet z dodanego wcześniej repozytorium (Ultrasn0w Fixer for 6.0) i zainstalować go.
To wszystko. Cydia wykona resztę roboty za Ciebie. Możesz się już cieszyć w pełni odblokowanym urządzeniem.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...