Jak wykonać oficjalny jailbreak na iOS 6?

Choć już prezentowaliśmy Wam instrukcję, jak to zrobić, to była to metoda trochę partyzancka. Teraz możliwy jest jailbreak tethered w pełni ‚oficjalny’ podany przez Dev Team. Tym razem Cydia będzie od razu zainstalowana. Jailbreak kompatybilny jest tylko z urządzeniami z procesorem A4 (lub niższymi). Najnowsze urządzenia bazujące na procesorach A5 oraz A6 niestety nie są wspierane. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję, jak wykonać operację jailbreak za pomocą Redsn0w 0.9.15b1.

Jak wykonać jailbreak tethered na iOS 6?

  1. Pobierz iOS 6 (iPhone 3GSiPhone 4iPod 4-generacji)
  2. Pobierz najnowszą wersję redsn0w (Mac / Windows)
  3. Uruchom program
  4. Kliknij Jailbreak i wprowadź telefon w tryb DFU
  5. Jeżeli chcesz zachować swojego unlocka kliknij najpierw w Extras, wybierz swój soft i pozwól programowi stworzyć soft specjalnie dla Ciebie
  6. Gdy Redsn0w skończy, zaznacz jeszcze opcję Autoboot this device when it connects in DFU mode
To wszystko. Jesteś już szczęśliwym posiadaczem uwolnionego spod jarzma firmy Apple urządzenia. Nie zapominaj, że jailbreak, który właśnie wykonałeś to jailbreak nietrwały. Jeżeli Twoje urządzenie wyłączy się, będziesz musiał postępować w następujący sposób:
Jak uruchomić urządzenie, na którym przeprowadzony jest jailbreak tethered?
To proste. Musisz włączyć Redsn0w, wcisnąć Extras, a następnie Just boot. Następnie podążaj według instrukcji wyświetlanych na ekranie. Gdy skończysz, Twoje urządzenie będzie znowu cieszyło się jailbreak’iem.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...