Jailbreak dla iPhone 5 już za chwilę!

Jeden z iOS’owych hakerów @planetbeing na swoim twitterze opublikował bardzo ciekawa notkę. W świecie Jailbreakowych znamienitości zadrżało. Jailbreak jest już w drodze. Aktualnie haker, na swoim iPhone 5 ma już zainstalowaną Cydię. Jedno z podstawowych wymagań jego exploita jest konieczność posiadania konta Developera Apple. Jailbreak jest na razie w fazie tethered.

Tak czy inaczej to bardzo duży krok. Pamiętajmy, że zawsze najdłużej trwa złamanie zabezpieczeń nowego sprzętu. Minęły już czasy gdy Dev-Team publikował najnowszy soft do Jailbreakingu kilka godzin po premierze urządzenia. W dzisiejszych czasach trzeba się bardziej natrudzić. Jailbreaking jest dziś już wyłącznie zajęciem dla wybitnych z hakerskiego półświatka.

@planetbeing zamierza całe swoje siły skoncentrować na przeniesieniu exploita na konta userów nie developerów. Nad uwolnieniem metody z fazy Tethered pracuje dużo większa ekipa ludzi więc bądźmy dobrej myśli. Najważniejsze, że exploit znaleziony! To ogromny krok naprzód.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...