Chcesz iPhone’a 5? Musisz mieć tylko małego penisa!

Taki właśnie konkurs ogłosił jeden z duńskich portali randkowych. Niestety, konkurs dotyczy tylko Duńczyków, a artykuł ten prosimy potraktować bardziej jako ciekawostkę. Co ciekawe konkurs nie cieszy się wcale dużą popularnością. Jak dotąd wysłano zaledwie siedem zgłoszeń. Czyżby panowie się wstydzili?

Odkąd tylko pojawił się iPhone 5, żartom i sarkazmom pod jego adresem nie ma końca. Chodzi oczywiście o jego długość. Tym razem ktoś stwierdził, że iPhone 5 może rekompensować komuś krótką długość swojego przyrodzenia. Myślę, że gdybym był Duńczykiem z małym penisem to na pewno wysłałbym swoje zgłoszenie. Niestety (a może i stety) nie spełniam obu kryteriów (zmienienie obywatelstwa na duńskie nic nie da), więc będę musiał sobie odpuścić. Może poczekam na premierę iPada Mini, a nóż jakiś polski serwis ogłosi analogiczny konkurs ; )

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...