Ceny iPhone 5 w Polsce zbyt wygórowane!

Czy to kryzys gospodarki europejskiej czy Apple zwyczajnie nie ma zaufania do inwestycji na starym kontynencie? Wygląda na to, że za kolejną wersję iPhone zapłacimy o wiele więcej niż za jego poprzedników. Czyżby nowy wyświetlacz był aż 250 zł droższy od jego mniejszego odpowiednika? Wiem jedno – przeszła mi ochota na nowego iPhone.

Nowy iPhone 5 występuje również w dwóch wersjach kolorystycznych jednak nie białej i czarnej. Nowy iPhone 5 dumnie nosi barwy czarno-grafitowe lub biało-srebrne. Jak widać mamy do czynienia z prawdziwym arystokratą wśród iTelefonów.

Cena jest o 250 zł wyższa niż u poprzedników. Za co przyszło płacić nam więcej? Za najtańszą wersję (16GB) zapłacimy w Apple Store 2849 zł (!) za kolejne (32, 64 GB), odpowiednio 3299 i 3749 zł (!!!). W ten sposób iPhone z telefonu, na który trzeba jakiś czas odkładać pieniądze stał się telefonem dla bogaczy.

Jest w tym jednak też duży plus. Wygórowane oferty z polskich aukcji nie mają kompletnie żadnego znaczenia. Kosmicznie wysoka cena iPhone z iSpotu również już nas nie dotyczy.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...