Nowa siedziba Apple w Polsce. Kiedy otwarcie pierwszego sklepu?

Jak podaje nasz informator z Polski, Apple przeniosło swoją siedzibę firmy w naszym kraju. Mieściła się ona na ulicy Rzymowskiego w Warszawie. Teraz mieścić się ona będzie na ulicy Chmielnej również w stolicy. Potwierdza to wpis w KRS.

To jednak nie jest news na miarę premiery iPhone’a 5. Za to może to być początek polskiego Apple Store. Dobra lokalizacja, z czego słynie Apple, oraz obszerny parter budynku nadający się w sam raz na sklep z elektroniką tylko potwierdzają nasze przypuszczenia. Kto wie, być może już niedługo będziemy mieli okazje dostąpić tego zaszczytu i przekonać się, co czuli w ostatnim czasie chociażby Hiszpanie. Nam pozostaje tylko czekanie na oficjalne wiadomości. Gdy tylko wyciekną jakieś informacje z pewnością powiadomimy Was jako pierwsi.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...