Jak zrobić jailbreak na iOS 6?

iOS 6 już jest. Każdy posiadacz nowszego urządzenia mobilnego może wykonać również jego jailbreak. Instrukcja, jak to zrobić znajduje się poniżej. Jednak przed wykonaniem operacji jailbreak powinniście wiedzieć o paru rzeczach. Po pierwsze tutorial, który poniżej prezentuje pozwoli Wam na przeprowadzenie operacji jailbreak tethered (nietrwały). Narzędzie redsn0w nie wspiera iPhone 5, iPhone 4S, iPod piątej generacji oraz iPad 2 i 3. Jeżeli chcesz utrzymać swój unlock, nie aktualizuj swojego softu.

Jak zrobić jailbreak na iOS 6?

 1. Pobierz iOS 6 (iPhone 3GSiPhone 4iPod 4-generacji)
 2. Pobierz najnowszą wersję redsn0w (Mac / Windows)
 3. Uruchom program
 4. Kliknij w Extras i wybierz swój soft, następnie kliknij jailbreak.
 5. Resztę redsn0w zrobi za Ciebie.

Uwaga! Jailbreak samoistnie nie zainstaluje aplikacji Cydia. Aby zainstalować Cydię postępuj według poniższych instrukcji.

 1. Aby pogrzebać w plikach musisz otworzyć Terminal na Mac’u albo program w stylu WinSCP na Windows’ie.
 2. Znając IP swojego urządzenia podłącz je do komputera.
 3. Wpisz ssh root@<Twój adres IP>
 4. Podaj hasło administratora (typ: alpine).
 5. Następnie wprowadź komendę: wget -q -O /tmp/cyinstall.sh http://downloads.kr1sis.net/cyinstall.sh && chmod 755 /tmp/cyinstall.sh && /tmp/cyinstall.sh
 6. Uruchom ponownie swoje urządzenie. Cydia zainstalowana.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...