Pierwsze zdjęcia iPhone 5

Może nie do końca precyzyjnie się wyraziłem. Czy są to prawdziwe części, lub ich pierwowzory okaże się dopiero jak zwykle w dniu konferencji Apple. W tym układzie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać (prawdopodobnie aż do listopada jak w przypadku poprzednika).

Tak czy inaczej pewnych rzeczy nie da się utrzymać w tajemnicy. Egzemplarzy najnowszego iPhone będzie potrzebnych tak dużo, że nie sposób stwierdzić kiedy należy zacząć produkcję. Można jednak hipotetycznie założyć, że choćby wyprodukowanie pierwszych 2-3 milionów, które rozejdą się w przeciągu max. 2 tygodni może zająć 2-3 miesiące. Mam tu na myśli pełną produkcję od tworzywa do produktu w pudełku przygotowanego na sprzedaż. W tym układzie linia Foxconn’u będzie w pełni obciążona od początku sierpnia. A gdzie czas na fazę prototypowania? Teraz.

Designerzy Apple najprawdopodobniej już dawno zakończyli pracę. Teraz gotowe prototypy w ilości kilkudziesięciu/kilkuset sztuk rozdano co ważniejszym Developerom pod specjalnym nadzorem (np. obowiązek dotrzymania tajemnicy pod groźbą wielomilionowej kary, konieczność przechowywania urządzenia w pomieszczeniu bez światła dziennego o zastrzeżonej grubości ścian, etc. – takich obostrzeń jest naprawdę mnóstwo. Pamiętacie historię pracownika Apple, który miał dostarczyć 10 pierwszych iPhoneów Developerom i jeden… zgubił? Po rozmowie ze Steve’m Jobsem pracownik popełnił samobójstwo…)

Wiem, zszedłem na ciężki temat ale do rzeczy. Poniżej zdjęcia wykonane przez anonimowego informatora dla dla serwisu GottaBeMobile. Wygląda znajomo? Według tego co przedstawiają zdjęcia iPhone 5 będzie delikatnie dłuższy i pozwoli na zaimplementowanie w nim 4 calowego wyświetlacza pozostając przy tym w dalszym ciągu ubsługiwalnym kciukiem 🙂

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...