iPhone 5 – Produkcja ruszyła!

Jak donosi najbardziej wiarygodne, chińskie źródło informacji Macotakara właśnie ruszyła produkcja nowego iPhone 5! Potwierdzałoby to doskonale tezy z wcześniejszych artykułów. Tak więc mamy połowę lipca czyli do początku listopada pozostało ok. 3,5 miesiąca czasu. Tyle mniej więcej potrzebują chińskie fabryki aby zaspokoić pierwszy konsumencki głód.

Z pewnością tym razem jak co roku zostanie pobity rekord sprzedaży iPhone. Z pewnością ponownie podczas konferencji Apple ponownie uraczą nas garścią statystyk porównujących świetność iPhone do beznadziejności całej reszty Androidowego badziewia.

Spodziewamy się większego ekranu (o przekątnej 4 cale) i całkowicie odmienionego designu – 2 lata bez zmian wizualnych to dla mnie osobiście o wiele za długo. Z pewnością na dniach zacznie pojawiać się coraz więcej plotek, cudownie wypłyniętych zdjęć z wnętrza fabryk Apple, nowych ‚second skinów’ o wymyślnych kształtach i całej masy innych informacji, które zweryfikuje zapewne Tim Cook już na najbliższym Keynote.

Nie omieszkamy informować na bieżąco.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...