Barack Obama sympatyzuje z Apple

Prezydent Stanów Zjednoczonych to wielka postać. Każda firma chciałaby być kojarzona z jego twarzą, ale i każda kampania prezydencka potrzebuje odpowiedniego wsparcia technologicznego. I tak właśnie firma z Cupertino wspiera pierwszego w historii ciemnoskórego prezydenta USA.

Barack Obama przeznaczył na produkty firmy Apple, potrzebne przy wsparciu swojej kampanii od 2011. roku ponad jedną trzecią miliona dolarów. Z oficjalnych źródeł wiadomo, że za te pieniądze jego sztab wyborczy zakupił 1780 nowych iPhone’ów oraz 176 najnowszych MacBook’ów. Dla porównania jego przyszły, prawdopodobny konkurent w wyścigu o fotel Prezydenta Stanów Zjednoczonych, jakim jest Mitt Romney przeznaczył na ten cel ‚zaledwie’ niespełna 100 tys. dolarów. Ciekawe komu bardziej opłaci się współpraca z firmą Apple… Dowiemy się już w listopadzie tego roku.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...