WWDC 2012 – zobaczymy iPhone 5?

Już mniej niż tydzień pozostał do kolejnej konferencji firmy Apple. Im bliżej poniedziałku, tym napięcie zdaje się wzrastać. W San Francisco właśnie zaczęto wieszać bannery reklamujące konferencję.

I choć nikt z nas, ani ze zwykłych szarych ludzi na imprezę wstępu mieć nie będzie to każdy czeka na to, co ciekawego Apple nam zaproponuje i czym będzie żył w lato cały technologiczny światek.  Czy zobaczymy zapowiedź iPhone 5? Można jedynie spekulować. Bardziej prawdopodobne od tego jest jednak, że ujrzymy iOS 6 oraz nowe MacBook’i. Tak, czy inaczej konferencje WWDC stały się już wielkim wydarzeniem w życiu każdego Apple-maniaka. Bądźcie czujni i odwiedzajcie nas, z pewnością poinformujemy o nowościach płynących prosto z USA.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...