Wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym narzędziu do jailbreak’a untethered iOS 5.1.1

Hakerzy z Dev Team przyzwyczaili swoich fanów i czytelników do tego, aby trzymać ich blisko siebie. Zawsze starają się na bieżąco informować o wszelkich najnowszych szczegółach swojej pracy. Tak jest i tym razem, gdy tworzone jest narzędzie pozwalające zrobić jailbreak untethered na iOS 5.1.1. Zebraliśmy dla Was garść tego, co już wiemy lub tego, co jest wysoko prawdopodobne.

Wszystko wskazuje na to, że o ile nic nie stanie na przeszkodzie, to już pod koniec tego tygodnia doczekamy się w końcu odpowiedniego narzędzia. Prawdopodobne jest również to, że nazywać się ono będzie Absinthe w wersji 2.0. Ważne jest również to, że jailbreak untethered dotyczył będzie WSZYSTKICH urządzeń, pod iOS 5.1.1, włączając w to Apple TV 3-generacji, które to jeszcze w ogóle nie doczekało się swojego jailbreak’a. Także jeżeli nie zależy Ci na unlock’u możesz dziś już śmiało zaktualizować swój soft. Bądźcie czujni i odwiedzajcie nasz portal, bo z pewnością na dniach przekażemy Wam radosną nowinę : )

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...