Użytkownicy iOS spędzają więcej czasu na grach

Kolejne ciekawe zestawienie dwóch opozycyjnych środowisk. Mam tu na myśli oczywiście użytkowników iOS i Androida. Batalia trwa odkąd tylko tylko ten drugi pojawił się na rynku. Ciągłe porównania i zestawienia mają na celu udowadniać sobie nawzajem, który z nich jest lepszy.

Jak donosi portal ipodnn amerykańscy użytkownicy iOS spędzają blisko 5 razy więcej czasu na graniu w gry, niż ich opozycjoniści z Androidem. Jakie można wyciągnąć z tego wnioski? Pewnie każdy wyciągnie swoje. Zwolennicy Apple powiedzą, że dzięki intuicyjności sprzętu i stabilności systemu gra się częściej, niż na słabszym Androidzie. Za to Ci drudzy stwierdzą, że iPhony kupują dzieci, stąd taka wysoka przebitka. Która teza jest właściwsza? To pytanie zostawiamy bez odpowiedzi.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...