Tim Cook zdradza, co oznacza ‚S’ przy nazwie ostatniego iPhone’a

Pewnie wielu z Was zastanawiało się dlaczego następca iPhone 4 to nie iPhone 5, a 4S. CEO firmy Apple rozwiał wszelkie wątpliwości. Tim Cook przyznał ostatnio, że litera ‚S’ w nazwie iPhone’a 4S reprezentuje aplikację Siri.

Dobrze znać etymologie nazwy ostatniego iPhone’a, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że mało kto wiedział, jakie na prawdę znaczenie kryje S’ka. Większość z nas myślała, że jest tam w nawiązaniu do iPhone 3GS – następcy iPhone 3G, co ukazuje pewną analogię do obu ‚czwórek’. Osobiście uważam, że nieważne, jak nazywa się ostatni iPhone, a ważniejsze jest to, że chłopaki z Apple nie zdecydowali się nazwać go oczekiwanym iPhone 5, co napędziło oczywiście reklamę i szum w okół premiery 4S’a i zbudowało odpowiednie napięcie w oczekiwaniu na premierę iPhone 5.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...