Steve Jobs pomagał projektować następnego iPhone’a

Na pięć miesięcy przed premierą szóstego z kolei iPhone’a odszedł Steve Jobs. Wielu zwolenników, potocznie zwanych fanboy’ami, na wstępie założyło, że kolejny iPhone nie będzie miał tego czegoś, niezależnie od tego, co to jest (dusza?). Pragniemy uspokoić tych wszystkich, którzy dalej tak twierdzą. Według najnowszych raportów Steve Jobs osobiście oddał się współpracy nad projektem kolejnego iPhone’a. Takie przynajmniej dane serwuje nam agencja prasowa Bloomberg na swojej stronie internetowej.

Sam nie wiem, czy to nie zwykły chwyt marketingowy, a zarazem granie na uczuciach. Chociaż z drugiej strony iPhone odkąd tylko się pojawił zajmował szczególne miejsce w sercu Jobs’a. Mimo wielu projektantów i specjalistów, Steve lubił sam doglądać prac nad poszczególnymi smartfonami. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że i tym razem było podobnie. Przynajmniej do czasu, gdy śmierć CEO Apple zakłóciła porządek i rutynę tej procedury. Osobiście bardzo dopinguje kolejnemu iPhone’owi i trzymam kciuki za Tim’a Cook’a, bo przed nim nie lada wyzwanie.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...